Aktuality

26. Červen 2020
Tak už se zase hraje. Jenom musíme doufat, že se snad už nevrátí ty zákazy a příkazy a roušky a vzdálenosti...
Tak se s vámi budeme těšit na nějaké naší další akci. Buďte všichni zdrávi!!
23. Prosinec 2016
Vánoce už klepou na dveře a posílání CD/DVD pod stromeček je u konce. Děkujeme všem, kteří si objednali jak u nás tak na Šlágru a přejeme vám klid, zdraví a příjemný poslech písniček našich i těch ostatních. Pěkně si ten vánoční čas užijte a s chutí do Nového roku!! Vaši A+M
19. Prosinec 2016
Tak v sobotu jsme se těšili na volno, ale nebylo nám přáno! V 9:30 ráno nám zavolal Radek Žalud, že jeho známá v Olomouci má problém, že ji na vystoupení nepřijede jeden vystupující. Tak za půl hodinky už jsme seděli v autě a svištěli do Olomouce. Ovšem stálo to za to, skvělí účinkující, skvělí pořadatelé a v neposlední řadě super publikum. Děkujeme za pozvání!! :-)
11. Prosinec 2016
Přátelé, pokud si chcete objednat naše CD/DVD pro sebe nebo pro své příbuzné a známé ještě letos pod stromeček, máte nejvyšší čas! Máme skladem všechny komplety, tak neváhejte.
Děkujeme moc za všechny objednávky!! :-)
11. Prosinec 2016
Podzimní "maratón" skoro každodenního hraní máme úspěšně za sebou. Přežili jsme to, poznali jsme spoustu nových míst a spoustu nových lidí a našich příznivců. Moc vám všem děkujeme, že jste nás k vám pozvali a budeme se opět těšit na setkání s vámi - sledujete náš stále aktuální kalendář. :-)
8. Prosinec 2014
Duo Jamaha s Duo Adamis vyprodalo „kasko“ v Prostějově!!

Připojuji článek z prostějovského večerníku - stojí za přečtení.
8. Prosinec 2014
Tak, a je tu pondělí a natáčení Vánoc v kostele v Kosmonosech. Doufáme, že se tam s některými z vás uvidíme a moc se na to těšíme! :-)
16. Červen 2014
V sobotu, 21.6. v 15:00 hrajeme v Novém Boru v Letním kině na charitativní akci "Pro Adélku", která potřebuje nové "elektronické ouško"...
30. Duben 2014
3. května - vystoupení na Hutnických dnech 2014 v Třinci - odpoledne si zahrajeme na Šlágr pódiu a večer už se s velkou i malou Adélkou těšíme na koncert švédské kapely EUROPE!!
13. Duben 2014
Tak stále hrajeme, natáčíme nové pořady a pracujeme na novém CD/DVD - to je tak ve zkratce náš současný život. Milan ještě chodí do práce, takže toho má plné zuby... Adélka se zase stará o zahradu a chod domácnosti, takže taky nelení... :-)
12. Leden 2014
Už se moc těšíme na 20. ledna do Hluku. Zase se uvidíme se všema kamarádama muzikantama a i s některými z vás, z řad našich příznivců!!
1. Leden 2014
TAK!!! A Nový rok 2014 je tady!!
Předsevzetí? Já nevím spíš přání: abysme v tom novém roce měli hodně vystoupení, ale hlavně pro lidi, kteří jdou za námi a jdou si poslechnout nás - ne jen "nějakou" kapelu, na které se nudí... Tak přátelé, na viděnou někde na s námi - už se na vás všechny moc těšíme!
28. Prosinec 2013
Přátelé a návštěvníci našich stránek - přejeme vám klidné prožití závěru roku 2013, pěknou oslavu Silvestra a zdravé vykročení do Nového roku - my doufáme, že to bude lepší!!
29. Září 2013
Určitě jste si všimli, že na Šlágru každý den večer (cca v 19:45) běží Šlágr servis. Sledujte pozorně, kde vaše kapely vystupují. My jsme tam teď s pořadem pro seniory 4. října v Branžeži u Mnichova Hradiště. Kdo to máte v dosahu tak se přijďte podívat a pobavit, rádi vás uvidíme!
29. Září 2013
Kalendář našich akcí je opraven a dokončen - všechno funguje jak má díky panu Grešákovi, který mi moc pomohl. Díky, díky!! V Kalendáři jsou všechny naše vystoupení včetně dovolených takže si teď můžete vybrat nejlepší termín pro vaši akci!
11. Září 2013
Klipy natočeny, už je možná vídáte na Šlágru. Naše písnička Santa Maria si vede v hitparádě na ujdeto.cz skvěle - je na 1. místě!! Děkujeme všem, co pro nás hlasují - MVR!!
11. Září 2013
Tak se nám konečně zase podařilo "rozchodit" Kalendář akcí tady na webu. Hotmail se na to prostě vykašlal a bez vysvětlení jednoduše službu shodil. No, už jste viděli Mikrosoft, aby něco vysvětloval?? Tak jsme přešli na Google kalendář a spokojenost - jenom ručně přepsat 5 let událostí, to je masakr...
11. Srpen 2013
Nechci to zakřiknout - minule nám to ze zdravotních důvodů nevyšlo!! Tak 26. srpna snad konečně natočíme nové klipy k poslednímu CD...
30. Červenec 2013
Přátelé, tak už dnes - velký koncert "Věrné srdce" na Slovensku v Senici!!! Už se moc těšíme - vyjíždíme kolem 11-té a na místě budeme tak někdy kolem čtvrté, páté - žádný stress a spěch! Tak na viděnou.
A naše nové písničky se budou natáčet příští pondělí 5.8., takže se konečně dočkáte!
14. Červen 2013
Tak nám to nějak nevychází - nemůžeme najít společný termín a nahrávání CD se opět posouvá - zatím nevíme na kdy... :-(
5. Červen 2013
Jak to v životě bývá, vše se mění - i místo konání páteční akce Šlágr TV - Léto s muzikou. Přesouváme se s ohledem na vrtochy počasí z venkovního areálu do pavilonu "A" na Výstavišti Černá louka - Ostrava zůstává...
Tak se budeme těšit!!!
20. Květen 2013
Tak a zase tvrdě makáme!! Připravujeme nové CD s novými písničkami, ale co je pro nás (a doufáme, že i pro vás) důležité je to, že na cédéčku budou i naše nové vlastní písničky. Víc neřeknu - máte se na co těšit!! Bude-li to možné, zkusíme nahrát nové klipy venku v přírodě a něco u vody, možná i na lodi - to se ještě dojednává a uvidíme...
15. Květen 2013
7. června jedeme do Ostravy natáčet se Šlágrem velký pořad Léto s muzikou 2013. Doufáme, že se tam setkáme se spoustou nových lidí a našich příznivců - takže nemáte-li to daleko, tak si do kalendáře poznamenejte termín 7.6.2013 v 19:00
9. Duben 2013
Zítra večer - v úterý, 10.4. večer - opakování pořadu "Koštování s Frantou Uherem". Máte-li čas - mrkněte na to - je to moc hezké!
1. Březen 2013
Ve čtvrtek, poslední únorový den jsme byli v Dubném natáčet pořad "Koštování s Frantou Uhrem". Máte se na co těšit, Franta je velký bavič a celý pořad se šesti manželskými hudebními páry (Adamis, Rytmus, Osičkovi, Ducháčkovi, Pospíšilovi a Václav s Veronikou z Mistříňanky) vedl naprosto skvěle a dokonale. Je to prostě profík!!
15. Únor 2013
Pořad k Valentýnu se nenatáčel, protože muzikanti ze Slovenska nemohli přijet kvůli sněhové bouři...
Tak jsme s Pepou Pospíšilem natočili "Mezi námi muzikanty", pořad se v TV objeví asi příští týden s devíti novými písničkami - máte se na co těšit!
12. Únor 2013
Moc vám, našim příznivcům děkujeme za to, že jste si v lednu objednali tolik kompletů, kolik jste objednali. Dostali jsme se díky vám na šesté místo v České TOP 20 za leden, a to jsme byli poprvé ve vysílání až 12. ledna. Takže doufáme, že v únoru to bude ještě o něco lepší. O jeden prodaný komplet jsme předběhli Kozlovku z Kozlan, kterou tímto zdravíme a gratulujeme k 7. místu!!
6. Únor 2013
Tak nové písničky nahrány, některé můžete slyšet na Šlágr TV v různých pořadech, ale abyste slyšeli a viděli všechny, bylo by dobré zakoupit celý set 3 CD a 3 DVD za cenu 599,-Kč od České Muziky. Děkujeme za vaši velkou podporu, kterou nám vyjadřujete emaily a tím, že si naše písničky objednáváte. Jsme moc rádi a už teď můžu prozradit, že připravujeme další, už čtvrté CD - co na něm bude nemůžeme napsat, protože konkurence nespí a těžce kopíruje...

Nejbližší akce

20. březen 2022 – neděle
CZ–40801 – Rumburk – Dům kultury Střelnice
24. duben 2022 – neděle
CZ–56002 – Česká Třebová – hraní k tanci a poslechu – Malý sál KC
1. květen 2022 – neděle
CZ–47154 – Cvikov – Májové slavnosti – náměstí Osvobození
Umělecká agentura Adamis
telefon +420 603 414 906
Adamis - Adéla a Milan
Jezvé 18
CZ-471 08 Stružnice